اپلیکیشن شیرونی شیرونی اپلیکیشن های وب مهراز اپلیکیشن های وب مهراز

شیروونی ، شبکه مجازی جامع ساختمان و سکونت در کشور است که امکاناتی نظیر شبکه اجتماعی متخصصین ساختمان (اشخاص حقیقی و حقوقی) و فروشگاه اینترنتی مصالح و لوازم خانگی (با محوریت دکوراسیون داخلی) را شامل می شود.

 

در شیروونی ، هدف تسهیل امور مرتبط با ساختمان و سکونت است ، تا مردم عزیزمان بتوانند بدون در نظر گرفتن مسافت میان خود و عرضه کننده ، محصولات مورد نظر را با نزدیکترین شرایط به خرید حضوری ، با آسایش خیال و بصورت آنلاین خریداری نمایند.

 

همچنین متخصصین صنعت ساختمان می توانند با استفاده از امکانات ویژه در نظر گرفته شده در این شبکه ، بیش از پیش به توسعه کسب و کار خود بپردازند. 

 

از جمله امکانات دیگر شیروونی ، وجود شرایط و امکانات کافی برای بکارگیری نیرو یا ایجاد ارتباط با فرصت های شغلی برای کارفرمایان و کارجویان می باشد.

گروه نرم افزاری وب مهراز در سال های اخیر استارت آپ هایی را در جهت تسهیل در زندگی جاری مردم تعریف کرده است و در طول چندین سال بصورت جدی دنبال می کند.
این استارت آپ ها که در نسخه های نرم افزاری و صفحات وب در اختیار عموم قرار گرفته اند و خواهند گرفت، حاصل تلاش مداوم و بی وقفه اعضای گروه های کاری وب مهراز می باشد .

مشتریان ما

مشاهده مشتریان ما
کلیه حقوق این سایت متعلق است به گروه نرم افزاری وب مهراز | وب مهراز
پیام تستی برای گروه نرم افزاری وب مهراز