سوالات متداول در رابطه با طراحی وب و برنامه نویسی نرم افزار سوالات متداول

من واقعا به وب سایت نیاز دارم ؟ یک وب سایت چه کاری می تواند برای من انجام بدهد ؟

یک وب سایت می تواند توسط میلیون ها نفر دیده شود ، بطور 24 ساعته ، 7 روز هفته و 365 روز از سال را در دسترس همه مردم باشد. مشتریان شما می توانند محصولات ، خدمات و یا هر چیزی که شما می خواهید به اشتراک بگذارید را مشاهده کنند. وب سایت شما قطعا می تواند مشتریان و فروش شما را ارتقا بخشد. اهمیتی ندارد تجارت و کسب و کار شما چیست، بی شک هر کسب و کاری نیازمند یک وب سایت است.

کسب و کار من کوچک است و رابطه خاصی با کامپیوتر و اینترنت ندارد ؟  یک وب سایت چه کمکی می تواند برای من انجام دهد ؟

یک تصور اشتباه که در میان دارندگان کسب و کار وجود دارد این است که یک وب سایت نمی تواند در کسب و کار آن تاثیری داشته باشد. هر نوع کسب و کاری و در هر اندازه ای با هر محصول یا خدماتی می تواند با وجود وب سایتی ارتقا داده شود. وب سایت محصول یا خدمات شما را با جذابیت بیشتری به روش راحت تری در اختیار مشتری خواهد گذاشت. حتی مکانیک محله نیز برای توسعه کسب و کار خود ، نیازمند یک وب سایت مناسب می باشد.

مدت زمان تولید یک وب سایت در رابطه با کسب و کار ما چقدر می باشد؟

مدت زمان تولید یک وب سایت بی نقص و کارآمد  بر اساس چندین فاکتور متغیر است. طراحی گرافیکی یک سفارش می تواند یک تا چهار هفته زمان ببرد و حتی این زمان نیز قطعی نمی باشد و وابسته به تغییرات و تجدید نظر هایی است که توسط مشتری در طول زمان طراحی اعمال می گردد. مراحل توسعه و برنامه نویسی نیز از یک هفته تا شش ماه می تواند زمان ببرد . تعداد صفحات وب سایت و عملیات هر صفحه نیز از فاکتور هایی می باشد که زمان توسعه وب سایت را مشخص می کند.

میانگین هزینه تولید وب سایت برای کسب و کار ما چقدر می باشد ؟

مشخص کردن یک قیمت میانگین برای یک وب سایت کار دشواری به نظر می رسد. قیمت یک وب سایت نسبت به عملیات و توابعی که وب سایت ارائه می دهد متفاوت است. هزینه های فضای میزبانی وب سایت نیز جزو هزینه های تولید و نگهداری یک وب سایت است.

وبساز ، یک سیستم مشاوره آنلاین طراحی وبسایت (سیستم اعلام قیمت) ارائه داده است که به راحتی می توانید توسط آن قیمت تخمینی یک وب سایت را بدست آورید. کارشناسان وبساز نیز پس از بررسی امکاناتی که تعیین کرده اید و بررسی توضیحات ارائه داده شده توسط شما، قیمتی نهایی را بصورت کاملا رایگان به شما ارائه خواهد داد.

آیا وبساز می تواند در تولید محتوای وب سایت به ما کمک کند؟

بله ، وبساز با بیش از 8 سال سابقه تولید محتوای تخصصی و علم به اصول و قواعد تولید محتوا ، این خدمت را نیز ارئه می دهد.

من ایده ای برای راه اندازی یک وب سایت/کسب و کار/استارت آپ دارم ، اما بودجه کافی ندارم.
جای نگرانی نیست. وبساز پس از بررسی و امکان سنجی ایده ها ، به عنوان سرمایه گذار وارد عمل شده و به همکاری با شما خواهد پرداخت.
من در حال حاضر وب سایت دارم ، اما می خواهم آن را ارتقاء دهم. چه کمکی از وبساز بر می آید؟
معمولا هر وب سایتی را مجموعه یا فرد تولید کننده آن پشتیبانی می کند. اما در صورتی که به علت قطع همکاری به هر دلیل ، بخواهید با وبساز همکاری نمایید ، پس از بررسی شرایط و سیستم مورد استفاده شما ، می توانیم راهکارهای مناسبی برای چنین مواقعی ارائه دهیم. از انتقال داده ها به سیستم جدید ، تا ارتقاء سیستم مورد استفاده به نسخه ای قابل اعتماد تر ، می تواند گزینه های پیش رو باشد.

مشتریان ما

مشاهده مشتریان ما
کلیه حقوق این سایت متعلق است به گروه نرم افزاری وب مهراز | وب مهراز
پیام تستی برای گروه نرم افزاری وب مهراز