گروه نرم افزاری وب مهراز | طراحی وب | طراحی وبسایت | برنامه نویسی اپلیکیشن | توسعه نرم افزار

گروه نرم افزاری وب مهراز چه خدماتی ارائه می دهد

طراحی و توسعه وب

طراحی و توسعه وب

هسته وبساز در ایران - تهران مستقر شده است. مهندسین گروه وبساز با استفاده از آخرین تکنولوژی و فرآیند ها پروژه ها را در نهایت کیفیت بدست شما خواهند رساند

تولید اپلیکیشن موبایل

تولید اپلیکیشن موبایل

با توجه به روند افزایشی استفاده از اندروید و IOS و ویندوز فون این بازار نوپا پتانسیل های اقتصادی زیادی را در خود جای داده است. گروه وبساز توسعه دهنده نرم افزار های موبایل نیز میباشد.

UX / UI

UX / UI

نتیجه بدست آمده از تجارب گروه وبساز نشان میدهد مطالعه نیاز کاربران نقش مهمی را در موفقیت یک پروژه خواهد داشت. یک پروژه موفق تلفیقی از ظاهری زیبا و عملکرد صحیح و کارا میباشد.

آموزش html و css و jquery و bootstrap و angularjs

مدرسه آموزش طراحی وب

آموزش های دوره ای زبان های نشانه گذاری و برنامه نویسی Html ,  Css , jQuery , Bootstrap , AngularJS , ...در مدرسه طراحی وب ایران انجام می گیرد.

استارتاپ ها

استارت آپ ها

گروه نرم  افزاری وب مهراز به تعیین اهداف مختلف در جهت خدمات رسانی و تسهیل امور مختلف استارت آپ هایی را در حوزه تولید اپلیکیشن تعیین میکند وبه مرحله بهره برداری می رساند..

سیستم های نرم افزاری

سیستم های نرم افزاری

وبساز به منظور تسریع در انجام خدمات و عدم اتلاف زمان و هزینه کارفرمایانی که خدمات روتین نیاز دارند ، سیستم های مدیریت محتوای تحت وب خود را در انواع مختلف تهیه و از پیش آماده کرده است .

نرم افرار های در حال توسعه ما در وب مهراز

ورود به حساب کاربری + پورتال مشتریان

ایمیل
   
کلمه عبور
 

مشتریان ما

مشاهده مشتریان ما
کلیه حقوق این سایت متعلق است به گروه نرم افزاری وب مهراز | وب مهراز
پیام تستی برای گروه نرم افزاری وب مهراز