سوالات متداول در رابطه با طراحی وب و برنامه نویسی نرم افزار سوالات متداول

من واقعا به وب سایت نیاز دارم ؟ یک وب سایت چه کاری میتونه برای من انجام بده ؟

یک وب سایت می تواند توسط میلیون ها نفر دیده شود ، بطور 24 ساعته ، 7 روز هفته و 365 روز از سال را در دسترس همه مردم باشد. مشتریان شما می توانند محصولات ، خدمات و یا هر چیزی که شما می خواهید به اشتراک بگذارید را مشاهده کنند. وب سایت شما قطعا می تواند مشتریان و فروش شما را ارتقا بخشد. اهمیتی ندارد تجارت و کسب و کار شما چیست؟ بی شک هر کسب و کاری نیازمند یک وب سایت است.

کار من بسیار کوچک میباشد و رابطه خاصی با کامپیوتر و اینترنت ندارد ؟  یک وبسایت چکاری میتواند برای من انجام دهد ؟

یک تصور غلطی که در میان دارندگان کسب و کار ها وجود دارد این است که یک وبسایت نمیتواند در کسب و کار آن تاثیری داشته باشد. هر نوع کسب و کاری و در هر اندازه ای با هر محصول یا خدماتی میتواند با وجود وبسایتی ارتقا داده شود. وبسایت محصول یا خدمات شما را با جذابیت بیشتری به روش راحت تری در اختیار مشتری خواهد گذاشت.

مدت زمان تولید یک وبسایت در رابطه با کسب و کار ما چقدر میباشد؟

مدت زمان تولید یک وبسایت بی نقص و کارآمد  بر اساس چندین فاکتور متغیر است. طراحی گرافیکی سفارشی میتواند یک تا چهار هفته زمان ببرد و حتی این زمان نیز قطعی نمی باشد و وابسته به تعییرات و تجدید نظر هایی است که توسط مشتری در طول زمان طراحی اعمال میگردد. مراحل توسعه و برنامه نویسی نیز از یک هفته تا شش هفته می تواند زمان ببرد . تعداد صفحات وبسایت و عملیات هر صفحه نیز از فاکتور هایی میباشد که زمان توسعه وبسایت را مشخص می کند.

میانگین هزینه تولید وبسایت برای کسب و کار ما چقدر میباشد ؟

مشخص کردن یک قیمت میانگین برای یک وبسایت کار دشواری به نظر می رسد. قیمت یک وبسایت نسبت به عملیاتی و توابعی که وبسایت ارائه میدهد متفاوت است. هزینه های هاست و میزبانی وبسایت نیز جزو هزینه های تولید و نگهداری یک وبسایت است.

وبساز ، یک سیستم مشاوره آنلاین طراحی وبسایت (سیستم اعلام قیمت) ارائه داده است که به راحتی میتوانید توسط آن قیمت تخمینی یک وبسایت را بدست آورید. کارشناسان وبساز نیز پس از بررسی امکاناتی که تیک زده اید و بررسی توضیحات ارائه داده شده توسط شما یک قیمت نهایی را بصورت کاملا رایگان به شما ارائه خواهد داد.

آیا در تولید محتوای سایت وبساز می تواند ما را کمک کند؟

بله ، وبساز این خدمت را نیز ارئه میدهد.

مشتریان ما

مرکز اسناد ایثارگران بنیاد شهید هدایای تبلیغاتی فراگیفت شرکت راه و ساختمانی فرم فضا سازه بنا شرکت راه و ساختمانی الماس طوبی خرید و فروش خودرو iCar گروه تبلیغاتی 4 خانه شرکت راه و ساختمانی بهساز سبلان خانه کشاورز استان اردبیل کانون تبلیغاتی جلوه کباب هاوس آذربایجان هدایای تبلیغاتی رازکالا کلینیک پوست و زیبایی دکتر مهرانه عزیزوند سامانه دریافت جمع آوری اسناد بنیاد شهید و امور ایثارگران | نوید شاهد سفارش آنلاین چاپ ایران کهن
مشاهده مشتریان ما
کلیه حقوق این سایت متعلق است به وبساز | وب مهراز
پیام تستی برای وبساز