سیستم های نرم افزاری آشنایی با سیستم های نرم افزاری (تحت وب) وبساز

سیستم شرکتی

نرم افزار مدیریت محتوای وب سایت از نوع شرکتی ، شامل امکانات از پیش طراحی شده می باشد که جهت تسریع در ایجاد بستر آنلاین برای شرکت های مختلف ، تهیه شده است.

قیمت : 1,999,000 تومان پیش پرداخت : 1,000,000 تومان

سیستم فروشگاهی

سیستم مدیریت محتوای وب سایت فروشگاهی ، شامل امکانات کافی و از پیش طراحی شده جهت راه اندازی و مدیریت یک فروشگاه اینترنتی می باشد که می تواند هر نوع کسب و کار یا تجارتی را پوشش دهد.

قیمت : 3,999,000 تومان پیش پرداخت : 1,999,000 تومان

سیستم آکادمی

نرم افزار مدیریت محتوای وب سایت آموزشی ، شامل امکانات از پیش طراحی شده می باشد که از جمله ابزار های لازم برای پیشبرد اهداف مراکز آموزشی نظیر موسسات آموزشی فنی ، آموزشگاه های زبان و ... می باشد. این سیستم پیش فرض به منظور تسریع در راه اندازی بستر آنلاین مراکز آموزشی طراحی و تهیه شده است.

قیمت : 2,900,000 تومان پیش پرداخت : 900,000 تومان

سیستم سازمانی

نرم افزار مدیریت محتوای وب سایت سازمانی ، شامل امکانات از پیش طراحی شده می باشد که جهت تسریع در ایجاد بستر آنلاین برای ادارات ، سازمان ها و سایر مجموعه های سازمان یافته ، تهیه شده است.

قیمت : 11,900,000 تومان پیش پرداخت : 2,000,000 تومان

وبساز به منظور تسریع در انجام خدمات و عدم اتلاف زمان و هزینه کارفرمایانی که خدمات روتین نیاز دارند ، سیستم های مدیریت محتوای تحت وب خود را در انواع مختلف تهیه و از پیش آماده کرده است. این نرم افزارها دارای امکانات پایه و روتین مورد نیاز برای گروه های مختلف می باشند که بصورت محصولاتی آماده به ارائه ، در دسترس می باشند.

 

از ویژگی های این محصولات می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 

  • راه اندازی سریع
  • هزینه کمتر
  • دارا بودن کلیه امکانات روتین و ضروری
  • تست شده و بدون مشکلات فنی
  • عدم بکارگیری سیستم های آماده
  • ماژول های تولید شده حرفه ای

 

 

کارفرمایان محترم می توانند در صورت نیاز به وب سایتی روتین و با امکانات پایه ، گزینه مرتبط با موضوع فعالیت خود را انتخاب نموده و در زمان وعده داده شده ، وب سایت خود را دریافت نمایند.

مشتریان ما

مرکز اسناد ایثارگران بنیاد شهید هدایای تبلیغاتی فراگیفت شرکت راه و ساختمانی فرم فضا سازه بنا شرکت راه و ساختمانی الماس طوبی خرید و فروش خودرو iCar گروه تبلیغاتی 4 خانه شرکت راه و ساختمانی بهساز سبلان خانه کشاورز استان اردبیل کانون تبلیغاتی جلوه کباب هاوس آذربایجان هدایای تبلیغاتی رازکالا کلینیک پوست و زیبایی دکتر مهرانه عزیزوند سامانه دریافت جمع آوری اسناد بنیاد شهید و امور ایثارگران | نوید شاهد سفارش آنلاین چاپ ایران کهن پایگاه اطلاع رسانی سلاح ها شیمیایی
مشاهده مشتریان ما
کلیه حقوق این سایت متعلق است به وبساز | وب مهراز
پیام تستی برای وبساز